ALEMİN KIRALI - 26. BÖLÜM canli izle,ALEMİN KIRALI - 26. BÖLÜM programi canli izle,ALEMİN KIRALI - 26. BÖLÜM liveizle.com canli izle


 • ALEMİN KIRALI - 26. BÖLÜM


   

   

   

   

  Şafak Sezer dizide, petshop dükkanında solucan, sülük, tavşan ve benzeri hayvanları satan kendi halinde bir esnafı canlandırıyor… Kibirli kayınvalidesi Asalet'in (Oya Başar) gözüne yıllardır bir türlü giremeyen Aslan ( Şafak Sezer)'ın hayatının akışı, kayınbabası Nejat, son nefesinde, "Karım, kızlarım ve torunlarım sana emanet…" diyerek ölünce birdenbire değişir… Üç kız babası olmanın gerekleriyle zor baş ederken kendini bir anda altı kadının yaşadığı insomniyak Asalet'in evinde içgüveysi olarak bulan Aslan'ın başına, kayınbabasına verdiği sözü tutmaya çalışırken birbirinden komik olaylar gelir. Zaten köy kökenli ve muhafazakar biri olan Aslan, evdeki kadınların arasında iyice paranoyak ve kıskanç biri haline gelir… İşe her gittiğinde gözü arkada kalan , evde ne dolaplar döndüğünü öğrenmek için yanıp tutuşan Aslan'ın maceralarını ATV'de her hafta büyük bir keyifle izleyeceksiniz. 

  26. BÖLÜM ÖZETİ 

  Jülide, uçakta Erol Büyükburç'a çok benzeyen bir yolcuyla tanışır. Adam, Erol Büyükburç olmadığını söylese de Jülide bir türlü ikna olmaz ve onu eve davet eder. Ev halkı karşılarında Erol Büyükburç'u görünce bu fırsatı kaçırmazlar ve Asalet de dâhil tüm hünerlerini göstermeye başlarlar. Diğer taraftan onun Erol Büyükburç olmadığından şüphelenen Aslan, bu durumu kendi lehine çevirmenin planlarını yapar.

  Mehveş'in mezun olduğu lisenin her yıl geleneksel olarak düzenlediği pilav günü şenlikleri vardır. Her sene pilav gününe Aslan'la gitmeyi planlayan ama onu bir türlü ikna edemeyen Mehveş, bu defa Aslan'ı kandırmayı başarır. Pilav gününde Mehveş'in entel arkadaşları karşısında ezilmek istemeyen Aslan, kılık kıyafet ve genel kültür konusunda Tapir, Beşer ve kızlardan yardım ister.

  Kubat çok şiddetli diş ağrısı çekmektedir ama diğer taraftan dişçiye gitmekten de korkmaktadır. Bu fırsatı değerlendiren Nihale, Kubat'a diş ağrısını geçirmek adına çeşitli işkenceler uygular.